Szkoła idealna dla masażysty. Wybierz Medyczną Szkołę Policealną!

30 maja, 2022

Szukasz nowej ścieżki zawodowej? Chcesz zdobyć konkretne umiejętności, które pomogą Ci stać się pożądaną osobą na rynku pracy? A może już masz podstawą wiedzę dotyczącą masażu, jednak marzysz o tym, aby ją rozwinąć i otrzymać dokument potwierdzający Twoje kompetencje? W każdym z tych przypadków Medyczna Szkoła Policealna w Szczecinie jest dla Ciebie. Sprawdź, co możesz zyskać, zapisując się właśnie tutaj!

Masażysta szkoła – dlaczego warto uczyć się właśnie u nas?

Jest wiele szkół policealnych i każda z nich kończy się otrzymaniem dyplomu. Oczywiście jeśli zdasz egzamin państwowy, co wcale nie jest takie oczywiste. Jak to możliwe? Wiele studiów masażu zatrudnia miernych nauczycieli, którzy nie są w stanie przekazać studentom odpowiedniej wiedzy. Zajęcia ciągle są odwoływane, a jeśli już się odbędą, to umiejętności z nich wyniesione zdecydowanie nie pozwalają na pracę w zawodzie. W Medycznej Szkole Policealnej w Szczecinie nie ma mowy o takich praktykach! Tutaj dbamy o każdy szczegół, dlatego zapisując się do nas:

  • masz niemalże 100-procentową gwarancję zdania egzaminu państwowego;
  • uczysz się na medycznym profilu, dlatego poza umiejętnościami, zdobywasz też szeroką wiedzę na temat zdrowia człowieka, która lepiej pomoże Ci zadbać o Twoich przyszłych klientów; 
  • uczysz się bezpłatnie – nie weźmiemy od Ciebie ani grosza;
  • masz dostęp do wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, która wie, jak przekazać wiedzę;
  • uczysz się w małych grupach, dzięki czemu nauczyciel może poświęcić Ci tyle czasu, ile potrzebujesz;
  • masz dostęp do wyposażonych pracowni, które sprawiają, że poznasz nie tylko teorię, ale także praktykę.

Co zyskasz, robiąc studium masażu w Medycznej Szkole Policealnej w Szczecinie?

Przede wszystkim zdobędziesz umiejętności, które zostaną potwierdzone dokumentem państwowym. Tym samym zdobędziesz znaczącą przewagę nad osobami, które wprawdzie potrafią robić masaż, jednak nie posiadają odpowiedniego potwierdzenia. To z kolei sprawi, że staniesz się pożądanym kandydatem na rynku pracy. Przy odpowiedniej ilości praktyki w przyszłości być może otworzysz także swoje własne studio masażu, które pozwoli Ci dobrze zarobić. Co ważne, ucząc się w Medycznej Szkole Policealnej nie musisz marnować kilku lat na studia. Tutaj otrzymujesz kondensowaną wiedzę, którą przekażemy Ci w zaledwie 2 lata!

Masażysta szkoła – jak wygląda nauka?

Nauka w policealnej szkole masażu trwa zaledwie 2 lata. To znacznie krócej niż jakiekolwiek studia! Ponadto odbywa się aż w trzech trybach. Możesz studiować od poniedziałku do piątku, od czwartku do poniedziałku oraz od piątku do niedzieli. Sam/a wybierasz terminy, które najbardziej Ci odpowiadają. Co więcej, aby zapisać się do Medycznej Szkoły Policealnej, nie musisz mieć matury. Wystarczy jedynie, że skończysz liceum lub technikum. O miejscach w studium masażu decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego nie warto zwlekać zbyt długo, tym bardziej jeśli zależy Ci na konkretnym trybie nauki.

Nadal się zastanawiasz, czy warto? Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Skip to content